راه‌های دسترسی به محل برگزاری رویداد

محل برگزاری رویداد Refresh کارخانه‌ی نوآوری دیهیم، واقع در حد واصل بین حصارامیر و قیامدشته، برای دسترسی به محل برگزاری رویداد، علاوه برتاکسی‌های دربستی و اینترنتی می‌تونید از وسایل نقلیه‌ی عمومی هم استفاده کنید. برای این کار قبل از هر چیز باید خودتون رو به پایانه‌ی خاوران یا ایستگاه تاکسی میدان بسیج (واقع در ضلع جنوب شرقی سه‌راه افسریه) برسونید.

برای رسیدن به پایانه خاوران با حمل و نقل عمومی دو راه پیش روی شماست:

۱) سوار خط ۷ مترو شده و در ایستگاه بسیج پیاده بشید. وقتی از ایستگاه بیاید بیرون، اون دست اتوبان بسیج، ایستگاه بی‌آرتی محلاتی (خط ۳ بی‌آرتی) رو می‌تونید پیدا کنید که اگه به سمت جنوب سوارش بشید، یک‌راست می‌بردتون به پایانه خاوران.

۲) سوار خط ۱ بی‌آرتی به سمت پاسداران بشید و توی ایستگاه آیت مسیرتون رو به خط ۳ عوض کنید. این‌جا هم کافیه سوار اتوبوسی بشید که به سمت جنوب می‌ره و مثل روش قبلی نهایتاً به پایانه‌ی خاوران می‌رسید.

برای رسیدن به ایستگاه تاکسی که در سه‌راه افسریه و جنب پارک پردیس قرار گرفته هم دو راه پیش روی شماست:

۱) با استفاده از مسیرهای بالا خودتون رو به پایانه خاوران برسونید و با ۴-۵ دقیقه پیاده‌روی به ایستگاه تاکسی برسید.

۲) سوار تاکسی‌های خطی‌ای بشید که به سمت سه‌راه افسریه یا پایانه رضویه می‌رن.

بعد از رسیدن به هر کدوم از دو تا لوکیشن بالا، باید سوار ماشین‌هایی بشید که به سمت حصارامیر می‌رن. در پایانه‌ی خاوران مینی‌بوس‌هایی هستند که مقصدشون حصارامیره و اگه ازشون بخواید نزدیک کارخانه نوآوری دیهیم پیاده‌تون می‌کنن. 

* لازم هست بدونید راننده‌ها اون کارخونه رو بیشتر به اسم کارخونه پونل می‌شناسن!

اگه دوست دارید به جای اتوبوس با سواری به دیهیم بیاید، می‌تونید به ایستگاه‌ تاکسی بسیج در سه‌راه افسریه برید و سوار تاکسی‌های امیرحصار بشید و ازشون بخواید که نزدیک کارخانه نوآوری دیهیم (کارخونه پونل) پیاده‌تون کنن. هم‌چنین روبروی پایانه خاوران سر کوچه‌ی یاسینی می‌تونید ماشین‌های شخصی‌ای رو پیدا کنید که مقصدشون امیرحصار و قیامدشته.

اگر هم تصمیم دارید با ماشین‌شخصی یا تاکسی‌ دربستی و اینترنتی به رویداد بیاید، مسیرتون با در نظر گرفتن ترافیک اون ساعت چیزی در حدود ۵۰ دقیقه طول می‌‌کشه.

منتظر دیدارتون هستیم!
تهیه: مهدی جهانی